Harmonie "Concordia" uit Overslag. www.concordiaoverslag.be

Harmonie "de Witte van Haemstede". www.wittevanhaemstede.nl

Muziekvereniging "Ons Genoegen" uit Vlissingen. www.khog.nl

Muziekvereniging "de Volharding" uit Zaamslag. www.volhardingzaamslag.wordpress.com

Koninklijke Harmonie "Kunst en Eer" uit Zierikzee. www.kunsteneer.nl

Koninklijke Muziekvereniging "Harmonie" uit Biervliet. www.harmoniebiervliet.nl

Muziekvereniging "Crescendo"" uit Dreischor. www.crescendodreischor.nl

Het "Dow Blazers Ensemble" uit Terneuzen. www.dowblazers.pvdow.nl

Die Grevelinger Musikanten uit Oude Tonge. www.diegrevelingermusikanten.nl

Euphonia uit Goes. www.euphoniagoes.nl

Brassband Wilhelmina uit Colijnsplaat. http://communities.zeelandnet.nl/brassbandwilhelmina

Brassband Apollo uit Brouwershaven. www.apollobrouwershaven.nl

Apollo uit Wissenkerke. www.apollowissenkerke.nl

Muziekvereniging Bresken-Groede. www.breskensgroede.nl

Delta Brass Band Zeeland. www.deltabrasszeeland.nl

Muziekvereniging De Vereenigde Vrienden uit Sas van Gent. www.devereenigdevrienden.nl

Muziekvereniging De Vliegende Hollander uit Terneuzen. www.vliegendehollander.eu

Eendracht Maakt Macht uit Koewacht. www.emmkoewacht.nl

Muziekvereniging ENZK uit Hoek. www.muziekvereniging-enzk.nl

Muziekvereniging Euterpe uit Heinkenszand. www.euterpeheinkenszand.nl

Fanfare Weldoen Door Vermaak uit Clinge. www.fanfarewdv.nl

Middelburgs Muziekkorps. www.middelburgsmuziekkorps.nl

Muziekvereniging Mozart uit Yerseke. www.mozartyerseke.nl

Muziekvereniging Oostburg. www.harmonieoostburg.nl

Fanfare Heikant. www.fanfareheikant.nl

Fanfare Nooit Gedacht uit Graauw. www.fanfarenooitgedacht.graauw.net

Muziekvereniging Vrijheid Eendracht uit Lamswaarde. www.vrijheideendracht.nl

Muziekvereniging Nut en Uitspanning uit Zonnemaire. www.nutenuitspanning.nl

Philharmonie 50+ Oost Souburg. http://communities.zeelandnet.nl/philhar

Muziekvereniging de Scheldegalm uit Hansweert. www.scheldegalm.nl

Muziekvereniging Veer'es Genoegen. www.veeresgenoegen.nl

Senioren Orkest Eeklo. www.zonneheem.be

www.manhuistuinconcerten.nl

Muziekvereniging Amor Musae Prinsenbeek. www.amormusae.nl

Koor VolLuid! Kloosterzande.  http://www.koorvolluid.nl

Muziekvereniging EWB Westdorpe. www.eikelswordenboomen.nl

Senioren Orkest Zeeland. www.seniorenorkestzeeland.nl